Fly4free.pl

Wycieczka do Algarve za 625 PLN. Loty z Berlina, 4* hotel i auto

625 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Balate Dorin / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szukasz pomysłu na przyjemny wyjazd? Algarve to jeden z najbardziej słonecznych regionów Europy. Oznacza to, że nawet w grudniu możecie spodziewać się świetnej pogody, braku opadów oraz doskonałych warunków do zwiedzania.

Na południe Portugalii udasz się w okołoweekendowym (piątek – poniedziałek) terminie 9 – 12 grudnia. Czeka cię bezpośredni lot do Faro z Berlina, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. W najniższej cenie podróżować będziesz z bagażem podręcznym.

Po wylądowaniu od razu wypożycz samochód – to najbardziej sensowny środek transportu w regionie, który pozwoli wam zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz zwiedzać bez ograniczeń.

Zatrzymaj się w bardzo dobrze ocenianym 4* Ourabay Hotel Apartamento – Art & Holidays. Będzie to świetna baza wypadowa oraz doskonałe miejsce na wypoczynek.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty oraz zakwaterowanie w 4* hotelu zapłacisz 635 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 540 PLN/2 osoby

Berlin – Faro – Berlin >>

Hotel 427 PLN/tydzień/2 osoby

Pokoje w 4* Ourabay Hotel Apartamento – Art & Holidays wyposażono w prywatną łazienkę, salon, aneks kuchenny, klimatyzację oraz dostęp do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 283 PLN/2 osoby/pobyt

Wypożyczony samochód przyda się, by szybko dojechać z lotniska do hotelu, a następnie swobodnie przemieszczać się po Algarve. Wynajmij go tuż po wylądowaniu w Portugalii.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »