plaza w albani

Wycieczka do Albanii za 626 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel ze śniadaniami

626 PLN Albania z Wrocławia
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Skorzystaj z okazji i wybierz się w podróż na malownicze Bałkany! Odkryj Albanię na własną rękę i podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki. Odwiedź stolicę kraju – Tiranę i zobacz miasto tysiąca okien, czyli Bernat.
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Do Albanii udasz się w terminie 9 – 13 kwietnia (niedziela-czwartek) z lotniska we Wrocławiu. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii lotniczej Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla członków Wizz Discount Club.

Wylot zaplanowany został na godzinę 16:10, więc śniadanie Wielkanocne zdążysz zjeść w domu, a poniedziałek jest dniem wolnym od pracy.

W Durres proponuję noclegi w 4* hotelu Dyrrach. Obiekt znajduje się bezpośrednio przy wybrzeżu. W cenę pobytu wliczono śniadania. Do miejsca noclegowego dostaniesz się wynajętym samochodem lub komunikacją publiczną.

Termin podróży: kwiecień
Linia lotnicza: Wizz Air, cena z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel ze śniadaniami

Za loty oraz zakwaterowanie zapłacisz tylko 626 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 376 PLN/2 osoby

Wrocław – Tirana – Wrocław >>

Hotel 875 PLN/2osoby/pobyt

W Albanii polecam zakwaterowanie w 4* hotelu Dyrrah. Na miejscu skorzystasz z przytulnie urządzonego pokoju z prywatną łazienką i tarasem słonecznym.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 150 PLN/osoba

Wybierz się na wycieczkę do miasta tysiąca okien! Odkryj zabytki, a na koniec dnia skosztuj lokalnego wina.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 9.06.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
Albania w wersji all inclusive 🌊🍹 7 dni w 4* Garden Palace za 2037 PLN
Albania z Gdańska 2037 PLN

Albania w wersji all inclusive: 7 dni w 4* Garden Palace

Ksamil 🌊 Albańskie „Malediwy” na start wakacji za 874 PLN 🤯 Loty + hotel i samochód na cały wyjazd 🏖️😍
Albania z Wrocławia 874 PLN

Start wakacji na "albańskich Malediwach". Loty + hotel i samochód

Albania wchodzi na listy must-see 🌊✈️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 1644 PLN
Albania z Katowic 1644 PLN

Albania wchodzi na listy must-see: 7 dni z all inclusive w 4* hotelu

W stronę słońca! 🌞✈️ Tanie loty na południe (Hiszpania, Włochy, Malta i inne) w jedną stronę od 69 PLN 🔥😍
Słoneczne kierunki z Polskich miast 69 PLN

Tanie loty na południe w supercenach (w jedną stronę)

Tirana (7 dni) w Iliria Boutique z Warszawy (BB)
OD 2655 PLN

Tirana (7 dni) w Iliria Boutique z Warszawy (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Tirana (7 dni) w Oxford z Wrocławia (BB)
OD 3439 PLN

Tirana (7 dni) w Oxford z Wrocławia (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?