Fly4free.pl

Podróż po wschodnim wybrzeżu USA z Berlina za 1717 PLN

1717 PLN
Plaża w Miami
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: S.Borisov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Mam dla was ofertę wycieczki wzdłuż wybrzeża Oceanu Atlantyckiego, począwszy od Florydy poprzez Dystrykt Kolumbii, a na Nowym Jorku kończąc.

W ciągu 14-dniowej wycieczki będziecie mieli okazję spędzić po kilka dni w Miami, Orlando, Waszyngtonie oraz w Nowym Jorku. Cała podróż składa się z 3 przelotów oraz 2 przejazdów autobusem. Szczegółowe godziny podróży oraz terminy znajdziecie poniżej, a wszystko opisane jest na załączonych obrazkach.

UWAGA! Pobyt na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki (lub terytoriów zależnych, takich jak Portoryko, Guam czy Saipan) jest możliwy tylko i wyłącznie z wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.

Z racji tego, że moja propozycja opiera się na ofercie tanich lotów z Berlina do Miami i z powrotem z Nowego Jorku do Berlina. Nie dajcie sobie wmówić, że na dojazd do stolicy Niemiec wydacie krocie. Transport do Berlina może być tańszy niż się wam wydaje.

Dwa z trzech lotów to podróż międzykontynentalna, owa trasa widniej powyżej. Natomiast ostatnim lotem z całej układanki jest połączenie pomiędzy Orlando, a stolicą Stanów Zjednoczonych (szczegóły poniżej).

Bagaż

W podróż do USA udacie się z dwiema sztukami bagażu podręcznego o wymiarach 55 x 35 x 22 cm oraz 40 x 25 x 15 cm.

Brakujące odcinki układanki tj. trasa z Miami do Orlando oraz z Waszyngtonu do Nowego Jorku pokonacie drogą lądową. Bilety na przejazdy zarezerwujecie na stronie autokarowego przewoźnika Megabus.com. Czasy przejazdów na pewno rekompensuje cena jaką przyjdzie wam zapłacić. 22.24 USD (ok. 85 PLN) to nie jest wygórowana kwota.

W Miami proponuję wam zatrzymać się w Oceanside Hotel and Suites, który położony jest nieopodal słynnej Miami Beach. Wszystkie pokoje są klimatyzowany i oferują darmowy dostęp do sieci WiFi. Na ich wyposażeniu znajduje się telewizor LCD oraz prywatna łazienka z prysznicem. Gościom zapewniony darmowe ręczniki plażowe.

W Orlando zatrzymajcie się w hotelu Monumental, który położony jest pobliżu wielu parków rozrywki Walt Disney World, SeaWorld oraz Universal Studios. Każdy z pokoi wyposażony został w klimatyzację, minibarek, telewizor LCD oraz łazienkę z prysznicem, w której znajdziecie bezpłatny zestaw kosmetyków.

Asante Sana Inn to hotel w którym spędzicie 2 noce w Waszyngtonie. W każdym pokoju zapewniono telewizor LCD z dostępem do kanałów kablowych oraz bezpłatne WiFi. W łazience znajduje się prysznic.

Natomiast w Nowym Jorku proponuję wam spędzić w hotelu Anchor Inn Bayside, który znajduje się w odległości 600 metrów od stacji metra Bayside. Wszystkie pokoje wyposażone są w lodówkę, telewizor LCD i dostępem do kanałów kablowych oraz zestaw do parzenia kawy. Łazienka została wyposażona w prysznic.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »