Fly4free.pl

Wizz Air zamyka 3 trasy z Polski. Jedna z nich wypada ledwie po 2 miesiącach!

Foto: reiverstock / Shutterstock

Od początku stycznia Wizz Air przestanie latać z Krakowa do Turynu, z Katowic do Allesund i Olsztyna do Bremy.

We wtorek dobre wiadomości płynące od Wizz Aira mieszają się z tymi gorszymi – dopiero co pisaliśmy o tym, że “landrynka” planuje wprowadzić bilety miesięczne dla pasażerów, a już teraz musimy poinformować Was o zawieszanych trasach.

Chyba największym zaskoczeniem jest zakończenie połączenia z Olsztyna do Bremy, które wystartowało ledwie 30 października. Z informacji w systemie rezerwacyjnym wynika, że ostatni lot na tej trasie zostanie zrealizowany 5 stycznia, a po tym terminie bilety nie są już dostępne w systemie rezerwacyjnym.

Tego samego dnia Wizz Air przestanie też latać z Krakowa do Turynu. To połączenie również nie utrzymało się zbyt długo w systemie rezerwacyjnym, gdyż trasa do Włoch wystartowała ledwie 4 sierpnia. Swoją drogą – Kraków wybitnie nie ma szczęścia do połączenia z Turynem, bo to już drugi raz, gdy trasa ta szybko znika z jego siatki. Poprzednio, w połowie grudnia 2018 roku loty na tej trasie zainaugurowała linia Blue Air, jednak zawiesiła je już po 2 miesiącach, czyli 24 lutego.

Ostatnia z zawieszonych tras to połączenie z Katowic do Alesund – w tym przypadku loty były realizowane od września, a ostatni lot odbędzie się 10 stycznia 2020 roku. Loty na tej trasie były realizowane 2 razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Szymany to chyba nie mają szczęścia, by rozwinąć skrzydła.
e-prezes, 3 grudnia 2019, 20:36 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »