Fly4free.pl

Promocja w Wizz Air: Włochy, Grecja, Hiszpania, Cypr, Malta, Gruzja i Islandia z polskich miast już od 93 PLN

93 PLN
Oferta nieaktualna
fuerta
Foto: jaras72 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Takie poranki lubimy! Wystartowała właśnie wyprzedaż w Wizz Air, podczas której możecie rezerwować bilety w słonecznych kierunkach 20 proc. taniej. Wypoczynek na Wyspach Kanaryjskich, city break w stolicy Katalonii, a może wyjazd do Gruzji? Zdecydujcie sami!

Na wycieczkę polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Wizz Air z Warszawy, Katowic, Krakowa i Wrocławia. W podróż możecie udać się do Neapolu, Barcelony, Gruzji oraz na Korfu, Teneryfę, Cypr, Maltę, Fuerteventurę, Sycylię i Islandię.

Pamiętajcie, że najtaniej bilety kupią członkowie Wizz Discount Club – pozostali chętni zapłacą nieco więcej. W cenę wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Termin podróży: październik – grudzień
Linie lotnicze: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny

Hotel

Na Malcie polecam noclegi w 4* Paradise Bay Resort, który położony jest blisko plaży.

zarezerwuj hotel

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
Foto: Balate Dorin / Shutterstock
Foto: Balate Dorin / Shuttesrstock
Foto: By ElenVD / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Aktualnie zaszczepieni mogą podróżować w większości kierunków w UE bez dodatkowych ograniczeń, pozostałe osoby mogą być zobowiązane wykonać test. Szczegóły możecie sprawdzić w naszej wyszukiwarce obostrzeń.

  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »