Fly4free.pl

Świąteczna promocja w Wizz Air: 20% zniżki na wybrane loty z Polski. Cypr, Malta, Hiszpania, Dubaj i inne od 77 PLN

77 PLN
Oferta nieaktualna
teneryfa
Foto: leoks / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Miła niespodzianka od różowego przewoźnika: korzystając z najnowszej promocji, możecie rezerwować bilety na wybranych trasach w atrakcyjnych, obniżonych cenach. Od was tylko zależy, czy wybierzecie polowanie na zorzę na mroźnej północy, czy też może poszukiwanie słońca na południu?

Promocja obowiązuje tylko dziś – tj. 3 grudnia 2021 r. Bilety ze zniżką możecie rezerwować na loty do 26 marca 2022 r., wybierając spośród wylotów z różnych polskich miast, m.in. Gdańska, Katowic, Krakowa, Warszawy lub Wrocławia.

W cenę biletów wliczono tylko bagaż podręczny, dlatego przed wyruszeniem w podróż zachęcam do zapoznania się z przygotowanym przez nas specjalnym poradnikiem.

Termin podróży: grudzień – marzec
Linie lotnicze: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny

Foto: WIzz Air

Hotel od 157 PLN/pokój

W Larnace rekomenduję wam wybrać hotel San Remo. Komfortowo urządzone pokoje, bliskość plaży oraz śniadania wliczone w cenę zakwaterowania – oto najważniejsze atuty obiektu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na Kanarach zatrzymajcie się w aparthotelu Fuerteventura Beach Club. Do waszej dyspozycji będą tam przestronne, w pełni wyposażone studia oraz odkryty basen.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Każdy zasługuje na odrobinę rozpieszczania. W Dubaju postawcie na luksus – zatrzymując się w ekskluzywnym 5* hotelu Carlton Palace.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Foto: Georgios Tsichlis / Shutterstock
Foto: Armando Oliveira / Shutterstock
Foto: Travel Faery / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Aktualnie zaszczepieni mogą podróżować w większości kierunków w UE bez dodatkowych ograniczeń, pozostałe osoby mogą być zobowiązane wykonać test. Szczegóły możecie sprawdzić w naszej wyszukiwarce obostrzeń.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »