Fly4free.pl

Wiosna na Sardynii za 686 PLN. Loty z Katowic do Alghero i 5 nocy w 4* hotelu

686 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: CoolR / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się na krótką wycieczkę na jedną z najpiękniejszych europejskich wysp. Na Sardynii znajdziecie niesamowite plaże, malownicze wybrzeże oraz krystalicznie czystą wodę, która w słońcu mieni się lazurowym kolorem. Wszystko to sprawia, że ta włoska wyspa często nazywana jest „europejskimi Seszelami”.

Do Alghero udacie się w czwartek (24 marca) z katowickiego lotniska w Pyrzowicach, a do Polski wrócicie we wtorek (29 marca). W obie strony podróżować będziecie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym, a za bilety zapłacicie tylko 49 PLN/osoba.

We włoskim mieście zakwaterowani będziecie w 4* hotelu Soleado, który położony jest tuż przy miejskiej plaży w Alghero. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie autobusem linii 9373 (ALPHA) za 1 EUR lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 24 – 29 marca
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 686 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1274 PLN/2 osoby/5 nocy

W Alghero rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu Soleado. Na miejscu będziecie zakwaterowani w dwuosobowym pokoju wyposażonym w klimatyzację, telewizor LCD, zestaw do parzenia kawy lub herbaty oraz minibar. W łazience jest wanna z prysznicem. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 262 PLN/5 dni

Chcielibyście z wyjazdu wycisnąć jak najwięcej? W takim razie zaraz po przylocie do Alghero wypożyczcie samochód i ruszcie na eksplorację Sardynii. W niskim sezonie za wynajem Fiata 500 (lub podobnego modelu) zapłacicie 52 PLN/doba.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »