Fly4free.pl

Wiosna na Sardynii za 335 PLN. Loty z Katowic i 2 noce w 4* hotelu w Alghero

335 PLN
Foto: salva.tours / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Decydując się na podróżowanie w niskim sezonie po śródziemnomorskich wyspach, wycieczki nie będą kosztować was fortuny. Dziś proponuję wam wyjazd na przepiękną Sardynię za niespełna 350 PLN! W tej cenie otrzymacie bezpośrednie loty oraz noclegi w bardzo dobrym hotelu.

Do Alghero udacie się na przełomie marca i kwietnia (31.03-2.04) z katowickiego lotniska w Pyrzowicach. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym. Za bilety (czwartek-sobota) zapłacicie tylko 64 PLN/osoba.

Na Sardynii zatrzymacie się w 4* hotelu Soleado, który położony jest tuż przy miejskiej plaży w Alghero. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie autobusem linii 9373 (ALPHA) za 1 EUR (ok. 5 PLN).

Termin podróży: 31 marca – 2 kwietnia
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi w 4* hotelu zapłacicie tylko 335 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 127 PLN/2 osoby

Katowice – Alghero – Katowice »

Hotel 542 PLN/2 osoby/2 noce

W Alghero polecam wam noclegi w 4* hotelu Soleado, który znajduje się w odległości 50 metrów od piaszczystej plaży. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w klimatyzację, telewizor, minibar oraz łazienkę z wanną i prysznicem. Ta terenie całego obiektu zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »