Fly4free.pl

Wiosenne loty po Europie: Czarnogóra, Włochy, Chorwacja, Grecja i Cypr z 5 miast od 71 PLN

71 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Elisa Locci / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wiosna to idealny moment, aby wybrać się do najbardziej słonecznych zakątków Europy! To właśnie wtedy pogoda sprzyja długim spacerom, a turystów wciąż nie jest aż tak wielu. Tym razem proponuję wam wycieczkę do Palermo, na Sardynię, do Rimini, na Cypr, Korfu lub na Bałkany.

W podróż udacie się na pokładzie samolotów linii lotniczych Ryanair z KrakowaKatowic, Poznania, Warszawy lub Wrocławia. Możecie skierować się do wielu słonecznych państw, takich jak: Włochy, Grecja, Chorwacja, Cypr oraz Czarnogóra. W cenę biletów wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Termin podróży: marzec – kwiecień
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 237 PLN/noc/2 osoby

Celem waszej wycieczki będzie Cypr? Rekomenduję wam pobyt w 4* hotelu Mayfair, który oprócz komfortowych i eleganckich wnętrz oferuje także smaczne śniadania wliczone w cenę pobytu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Palermo zatrzymajcie się w pensjonacie Antadia B&b. To bardzo dobrze oceniany obiekt, który znajduje się w centrum miasta. Wasz pokój wyposażony będzie m.in. w: duże łóżko, TV i prywatną łazienkę. W cenę wliczono pyszne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »