Fly4free.pl

Weekend z Ryanair: wiosenne loty po Europie już od 78 PLN. Podróże z 6 polskich miast

78 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Lucas Davies / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Rzućcie wszystko i spójrzcie na zestawienie tanich lotów do jednego z europejskich miast. Możecie także polecieć nad wybrzeże Morza Śródziemnego lub Adriatyckiego, jak i na greckie i włoskie wyspy (Korfu, Kreta, Sardynia, Sycylia). To, dokąd wybierzcie się w kolejną podróż, zależy tylko i wyłącznie od was.

Na europejskie wojaże udacie się w marcu oraz kwietniu z gdańskiego portu lotniczego im. Lecha Wałęsy, z wrocławskiego portu lotniczego im. Mikołaja Kopernika, z katowickiego lotniska w Pyrzowicach, z krakowskiego lotniska w Balicach, z warszawskiego lotniska w Modlinie oraz z portu lotniczego Poznań – Ławica. Na wszystkich trasach podróżować będziecie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Termin podróży: marzec – kwiecień
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

Hotel od 227 PLN/2 osoby/noc

W Neapolu rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu B&B Metropolitan, który od ścisłego centrum miasta oddalony jest o nieco ponad 1 km. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, telewizor LCD, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz łazienkę z prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Lloret de Mar proponuję wam noclegi 3* hotelu URH Excelsior, który znajduje się tuż przy plaży o tej samej nazwie. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W każdym jest łazienka z prysznicem oraz balkon.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Foto: frank_peters / Shutterstock
Foto: Gudrun Hochmuth / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Wszystkie osoby zaszczepione, które podróżują z krajów UE do Włoch, nie muszą martwić się testem, a wjazd jest możliwy bez żadnych problemów.
  • Aby dostać się do Hiszpanii, należy pokazać zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19, zaświadczenie o przechorowaniu koronawirusa (pod warunkiem, że nie minęło więcej niż 180 dni) lub negatywny wynik testu. Akceptowane są zarówno testy PCR (wykonane 72 h przed podróżą) lub antygenowe (48 h przed).
  • Super wiadomość! Od 7 lutego zaszczepieni turyści mogą wjechać do Grecji bez konieczności wykonywania testu!
  • Zmieniły się zasady przyjazdu do Polski. Zaszczepieni i ozdrowieńcy po powrocie z UE/Schengen/Turcji nie muszą wykonywać testu. Natomiast przy podróży z innych krajów są kierowani na 7-dniową kwarantannę, z której zwalnia test. Niezaszczepieni trafiają na kwarantannę (z której zwalnia test), wracając z dowolnego miejsca.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
  • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie się pakować w małą walizkę lub plecak.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »