Fly4free.pl

Wycieczka do Wietnamu za 3808 PLN. Loty Emirates z Warszawy + hotel z basenem

3808 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: noina / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Przed wami niezapomniana przygoda! Jeżeli tęskniliście za Azją Południowo-Wschodnią, nie mogliście trafić lepiej. Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji i wybierzcie się w niezapomnianą podróż do Wietnamu, by jesienią ponownie naładować swoje baterie słoneczne.

Do Azji wybierzecie się w terminie 9(10) – 17(18) października. Wasza wycieczka rozpocznie się na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie na pokładzie samolotów linii lotniczych Emirates. Po drodze czekają was bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadkami w Dubaju.

Zatrzymajcie się w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Bay Hotel Ho Chi Minh. Będzie to dobra baza wypadowa dla waszych wycieczek oraz świetne miejsce na wypoczynek – na przykład w odkrytym basenie ze wspaniałym widokiem!

Termin podróży: październik
Linia lotnicza: Emirates
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za pakiet lotów w obie strony oraz tygodniowych noclegów w 4* hotelu zapłacicie 3808 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 838 PLN/pobyt/2 osoby

Pokoje w 4* hotelu Bay Hotel Ho Chi Minh wyposażono w prywatną łazienkę, telewizor LCD, dostęp do WiFi oraz klimatyzację.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 272 PLN/osoba

Macie ochotę nieco zaszaleć? Zarezerwujcie dla siebie nocną wycieczkę po Sajgonie i odkryjcie atrakcje czekające na turystów po zmroku!

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »