Fly4free.pl

Loty (sobota-niedziela) do Szwajcarii z Warszawy od 120 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
120 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: trabantos / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Na taką ofertę czekało zapewne wielu z was! W dogodnym terminie obejmującym wyłącznie dni wolne od pracy, wybierz się na wycieczkę do miasta leżącego u styku granic trzech państw: Szwajcarii, Niemiec i Francji!

Do Bazylei podróżować będziesz z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina w listopadzie i grudniu. W obie strony polecisz na pokładzie samolotu linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla członków Wizz Discount Club. Chętni na loty (sobota-niedziela) bez WDC zapłacą od 234 PLN/osoba.

Termin podróży: listopad – grudzień
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla członków WDC
Bagaż: podręczny

O tanich lotach do Bazylei poinformował nas użytkownik nelson 1974, dziękujemy.

Hotel od 749 PLN/2 osoby/noc

W Bazylei proponuję ci nocleg w 4* hotelu Essential by Dorint Basel City, który położony jest w spokojnej okolicy obok terenów targowych Messe Basel. W każdym pokoju jest łazienka z prysznicem, suszarką do włosów oraz podstawowymi przyborami toaletowymi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Możesz także zatrzymać się w 4* hotelu Hyperion, który mieści się tuż obok centrum targowego Basel Messe. Goście obiektu otrzymują bezpłatne bilety komunikacji miejskiej.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »