Fly4free.pl

Weekendowe jednodniówki od 86 PLN. Loty z Gdańska, Katowic, Krakowa i Wrocławia

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
86 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Raimond Klavins / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jesteś uzależniony od latania? Chętnie wybierzesz się za granice nawet na jeden dzień? A może nie leciałeś jeszcze nigdy w życiu samolotem i dopiero planujesz swój pierwszy lot? Niezależnie od powodu, z tej propozycji naprawdę warto skorzystać!

Na całodzienną wycieczkę do jednego z europejskich miast (Dortmund, Goteborg, Londyn, Malmo, Oslo – lotnisko Torp oraz Sztokholm – lotnisko Skavsta) wybrać się możesz z gdańskiego lotniska im. Lecha Wałęsy, portu lotniczego Katowice-Pyrzowice, krakowskiego lotniska w Balicach oraz wrocławskiego lotniska im. Mikołaja Kopernika.

Konkretne przykłady podróży znajdziesz wypisane poniżej w tekście. Wszystkie loty odbędziesz na pokładach samolotów linii Wizz Air oraz Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym. Ważne! Oferta dostępna jest dla wszystkich chętnych, do zakupu biletów nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe.

Termin podróży: maj – październik
Linia lotnicza: Ryanair oraz Wizz Air
Bagaż: podręczny

Atrakcje

To może być magiczny weekend. Pod warunkiem, że w trakcie wyjazdu wybierzesz się na wycieczkę śladami małego czarodzieja.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »