Fly4free.pl

Weekend w Pradze od 309 PLN. Przejazdy pociągiem z Katowic lub Krakowa + 4* hotel

309 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: DaLiu / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Nie pozwól przejść takiej okazji koło nosa! Weekendowy termin, promocja dla dwojga oraz świetna cena – muszę dalej przekonywać, by wybrać się na city break do czeskiej stolicy?

Do Pragi udasz się pociągiem Leo Express. Do wyboru masz wyjazd z Krakowa lub z Katowic. Najważniejsza jednak jest promocja, w ramach której drugi bilet zarezerwujesz za pół ceny! Aby skorzystać z oferty, należy wpisać kod: LEO10.

Zarezerwuj przejazdy >>

W czeskiej stolicy wybrałem dla was noclegi w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu K+K Central. Obiekt oferuje doskonałą lokalizację i będzie świetną bazą wypadową do odkrywania uroków miasta.

Za przejazdy w obie strony oraz zakwaterowanie w 4* hotelu ze śniadaniem zapłacisz 309 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 290 PLN/2 osoby

W Pradze postaw na zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym 4* K+K Hotel Central. Dla gości przygotowano tam elegancko urządzone pokoje z prywatną łazienką, telewizorem LCD, dostępem do WiFi oraz ogrzewaniem.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 95 PLN/osoba

Chcesz zwiedzić więcej? Zarezerwuj niezapomniany rejs po Wełtawie z wliczonym poczęstunkiem.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »