Fly4free.pl

Spędźcie długi listopadowy weekend w Słowenii! Loty PLL LOT z Warszawy + apartament w centrum za 540 PLN

540 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Matej Kastelic / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Słowenia to zdecydowany hit tego roku! Wspaniałe legendy, przepiękne krajobrazy i wyjątkowy klimat, którego nie doświadczycie nigdzie indziej. Tym razem wybierzcie się do stolicy tego uroczego kraju w terminie zahaczającym o 11 listopada. Czeka was podróż nie byle jaka, bo na pokładzie samolotu naszego polskiego przewoźnika. Śpieszcie się, z doświadczenia wiem, że takie okazje szybko się wyprzedają 😊.

Do Słowenii wybierzecie się w pożądanym terminie, obejmującym Narodowe Święto Niepodległości: 11 – 14 listopada (czwartek – niedziela). Podróżować będziecie bezpośrednio z warszawskiego lotniska im. Chopina na pokładzie samolotu PLL LOT. W cenie biletu wliczono wyłącznie bagaż podręczny, dlatego zapoznajcie się z naszym poradnikiem, jak się spakować.

W Lublanie zatrzymajcie się w świetnie ocenianym apartamencie Lina Rooms, położonym blisko centrum miasta. Chcielibyście wybrać się np. nad jezioro Bled? Koniecznie wypożyczcie samochód!

Termin podróży: 11 – 14 listopada
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament w centrum

Za loty w dwie strony oraz 3 noce w apartamencie zapłacicie 540 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel481 PLN/2 osoby/3 noce

W stolicy kraju zatrzymajcie się w obiekcie Lina Rooms, który cieszy się ogromną popularnością wśród turystów. Apartament oferuje komfortowe pokoje wyposażone w klimatyzację, prywatne łazienki oraz bezpłatny dostęp do Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód285 PLN/3 dni

Zwiedzanie Słowenii ułatwi wam wypożyczony samochód. To najwygodniejszy sposób, aby dotrzeć do najgłębszych zakamarków kraju. W przypadku tej podróży polecam wam samochód marki Peugeot (model 108 lub inne auto zbliżonej klasy).

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Jedno jest pewne – w Lublanie nie można narzekać na nudę! Miasto ma wspaniały klimat – urocze restauracje, wąskie uliczki, górskie krajobrazy i kolorowe murale. Do tego przemili ludzie cieszący się miejskim życiem na każdym kroku. Co zobaczyć w stolicy? Koniecznie odwiedźcie zamek znajdujący się na górskim szczycie. Możecie to zrobić na dwa sposoby – pieszo lub wjeżdżając kolejką linową.

Co jeszcze? Lublana to miasto wielu mostów! Zdecydowanie najciekawszym i najbardziej znanym jest Dragon Bridge, który jak sama nazwa wskazuje – chroniony jest przez smoki. Ciekawym miejscem na mapie miasta jest niezależne centrum kulturalne Metelkova. To właśnie tam znajdziecie wiele oryginalnych murali, galerii sztuki oraz artystycznych barów.

Planujecie wycieczkę za miasto? Koniecznie przeczytajcie relację z podróży po Słowenii naszej redaktorki 😊.

Foto: Triff / Shutterstock
Foto: Matej Kastelic / Shutterstock
Foto: GreenvalleyPictures / pixabay.com
Przydatne informacje
  • Na moment pisania artykułu wybierając się do Słowenii, jesteście zwolnieni z kwarantanny pod warunkiem: przedstawienia dowodu szczepienia (minimum 14 dni po drugiej dawce), okazania negatywnego wyniku testu PCR (nie starszego niż 72 h przed) lub dowodu wyzdrowienia z Covid-19 (10-180 dni przed wyjazdem).

  • Więcej na temat obostrzeń panujących na Słowenii przeczytacie tutaj.

  • Po powrocie do kraju czeka was kwarantanna, z której możecie uwolnić się wykonując test. Warunek ten nie dotyczy osób zaszczepionych.

  • Na naszym forum znajdziecie wiele przydatnych wskazówek i porad dotyczących podróżowania po Słowenii.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »