Fly4free.pl

Weekend w Mediolanie za 403 PLN. Loty (sobota-niedziela) z Krakowa + 4* hotel w centrum

403 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Noppasin-Wongchum-Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeśli nie możesz pozwolić sobie na wzięcie urlopu, skorzystaj z przygotowanej przeze mnie oferty wyjazdu do Mediolanu, która swoim terminem obejmuje dni wolne od pracy. Na miejscu skosztujesz włoskiej kuchni i zobaczysz najważniejsze atrakcje miasta, np. Katedrę Duomo oraz zamek Sforzów.

Do Włoch wybierzesz się w terminie 19 – 20 listopada (sobota-niedziela) z krakowskiego lotniska w Balicach. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Wizz Air.  Bilety w najniższej cenie dostępne są dla osób z Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą nieco więcej.

W Mediolanie proponuję zakwaterowanie w 4* hotelu Bristol. Obiekt znajduje się w centrum miasta. Do twojej dyspozycji będzie komfortowo wyposażony pokój z darmowym WiFi.

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla osób z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 403 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Hotel 498 PLN/2 osoby/noc

W Mediolanie polecam zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Bristol. Na miejscu do twojej dyspozycji będzie pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 230 PLN/osoba

Zachęcam cię do wizyty na dachu katedry Duomo, z którego rozpościera się malowniczy widok na Mediolan. Aby nie tracić czasu na stanie w kolejce, zarezerwuj bilet wstępu z wyprzedzeniem.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »