Fly4free.pl

Weekend w Mediolanie za 373 PLN. Loty (sobota-niedziela) z Krakowa + 4* hotel w centrum

373 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: ventdusud / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Przygotowałem propozycję wycieczki idealną dla osób, które nie mogą już wziąć urlopu w pracy. Skorzystajcie z atrakcyjnej oferty i wybierzcie się na weekend do Mediolanu! W trakcie pobytu z pewnością uda wam się zobaczyć najważniejsze atrakcje stolicy mody.

Do Włoch udacie się w terminie 5-6 listopada (sobota-niedziela) z krakowskiego lotniska w Balicach. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Wizz Air.  Bilety w najniższej cenie dostępne są dla osób z Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą 189 PLN/osoba.

W Mediolanie zakwaterowani będziecie w 4* hotelu Bristol, który zlokalizowany jest w pobliżu centrum miasta. Z lotniska Malpensa w okolice miejsca noclegowego dojedziecie komunikacją publiczną.

Termin podróży: 5-6 listopada
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla osób z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 373 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Hotel 537 PLN/2 osoby/noc

W Mediolanie rekomenduję wam nocleg w 4* hotelu Bristol. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu centrum miasta i oferuje swoim gościom zakwaterowanie w pokoju z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 230 PLN/osoba

Zachęcam was do wizyty na dachu katedry Duomo, z którego rozpościera się malowniczy widok na Mediolan. Aby nie tracić czasu na stanie w kolejce, zarezerwujcie bilet wstępu z wyprzedzeniem.

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »