Fly4free.pl

Przedłużony weekend w Londynie za 466 PLN. Loty z Warszawy + hotel

466 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Sven Hansche / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Czas na Wyspy Brytyjskie! Skorzystajcie ze świetnej ceny przelotów i zaplanujcie swój weekendowy wypad do Londynu, w którym zdecydowanie jest co zwiedzać. Zobaczcie Tower Bridge oraz Buckingham Palace, przespacerujcie się po Chinatown, odpocznijcie w Hyde Park'u i odwiedźcie jedno z wielu świetnych muzeów w mieście, np. słynne Madame Tussauds.

Na wycieczkę do stolicy Anglii udacie się w czerwcu, w dogodnym terminie obejmującym weekend: 11 – 13 czerwca (sobota – poniedziałek). Do Londynu wybierzecie się z warszawskiego lotniska w Modlinie. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym. Sprawdźcie, jak efektywnie spakować się w niewielką walizkę lub plecak.

Na miejscu rekomenduję wam pobyt w obiekcie Mayflower Hotel & Apartments, który cieszy się dobrymi opiniami wśród dotychczasowych gości. W prosty sposób z lotniska do hotelu dostaniecie się autobusem lub pociągiem.

Termin podróży: 11 – 13 czerwca
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz dwie noce w hotelu zapłacicie 466 PLN od osoby, przy dwóch podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 798 PLN/2 osoby/2 noce

W Londynie rekomenduję wam zakwaterowanie w obiekcie Mayflower Hotel & Apartments. Oferuje on komfortowe, klimatyzowane pokoje wyposażone w prywatne łazienki. Na terenie całego hotelu działa bezpłatne Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »