Fly4free.pl

Weekend w Gruzji za 347 PLN. Loty (sobota-wtorek) z Katowic i nocleg w hotelu w Kutaisi

347 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Guitar photographer / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Twój paszport stracił ważność? Nie posiadasz już dni urlopowych? W takim razie to jest oferta dla ciebie. Skorzystaj z okazji i wybierz się na klasyczny weekend do Gruzji! Po szczegóły zapraszam do dalszej części tekstu.

Do Kutaisi udasz się z lotniska Katowice-Pyrzowice w sobotę (17 grudnia) o godzinie 6:40 rano. W drogę powrotną na Górny Śląsk wyruszysz w niedzielę (18 grudnia) o godzinie 23:10. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Wizz Air. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla osób z Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą więcej.

Na miejscu zatrzymasz się w 3* hotelu Lemon, który od Fontanny Kolchidy oddalony jest o niespełna 1 km. Z lotniska do centrum miasta dojedziesz autobusem – więcej informacji na ten temat znajdziesz w tym wątku na forum.

Termin podróży: 17 – 18 grudnia
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla osób z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów w zapłacisz 347 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 588 PLN/2 osoby

Katowice – Kutaisi – Katowice »

Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 366 PLN/osoba (lot w dwie strony)

Hotel 105 PLN/2 osoby/noc

W Kutaisi zatrzymasz się w 3* hotelu Lemon. Każdy pokój wyposażony został w klimatyzację oraz telewizor LCD. W łazience jest prysznic. Na miejscu będziesz mógł korzystać ze wspólnej kuchni, tarasu na dachu oraz sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »