Fly4free.pl

Klasyczny weekend w Gruzji za 336 PLN. Loty (sobota-niedziela) z Katowic do Kutaisi i noc w 4* hotelu

336 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Guitar photographer / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Gdy tylko nadarza się okazja taniego wyjazdu w terminie obejmującym dni wolne od pracy, staram się wam zaprezentować taką ofertę. I właśnie tego okresu dotyczy ta propozycja. Jeżeli z niej skorzystacie, to weekend spędzicie na pograniczu Europy i Azji! Prawda, że brzmi kusząco?

Na wycieczkę udacie się w terminie 17-18 grudnia (sobota-niedziela) z portu lotniczego Katowice-Pyrzowice. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Wizz Air. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla osób z Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą nieco więcej.

W Kutaisi zakwaterowani będziecie w 4* hotelu Edemi Castle, który od Fontanny Kolchidy oddalony jest o 600 metrów. Z lotniska do centrum miasta dojedziecie autobusem – więcej informacji na ten temat znajdziecie w tym wątku na forum.

Termin podróży: 17 – 18 grudnia
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla osób z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 336 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Podróż 548 PLN/2 osoby

Katowice – Kutaisi – Katowice »

Hotel 123 PLN/2 osoby/noc

W Gruzji zakwaterowani będziecie w 4* hotelu Edemi Castle. Każdy pokój wyposażony jest w ogrzewanie, telewizor, lodówkę oraz czajnik elektryczny. We wszystkich jest łazienka z prysznicem. Na terenie całego obiektu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »