Fly4free.pl

Weekend w Edynburgu za 382 PLN. Loty z Katowic + noclegi w centrum miasta

382 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: JeniFoto / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
City break idealny? Weekend w stolicy Szkocji! Nie czekajcie zbyt długo i już teraz zarezerwujcie wycieczkę do jednego z najciekawszych brytyjskich miast. Wdrapcie się na wzgórze Artur's Seat, przespacerujcie się słynną Princess Street i… odwiedźcie plażę Portobello.

Do Szkocji udacie się z katowickiego lotniska w Pyrzowicach, w terminie obejmującym weekend: 4 – 6 marca (piątek – niedziela). W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym. Za bilety w tak dogodnym terminie zapłacicie tylko 66 PLN/osoba.

W Edynburgu zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Mercure Edinburgh City Princes Street, który wyróżnia się świetną lokalizacją – w samym sercu miasta, przy głównym deptaku.

Termin podróży: 4 – 6 marca
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi zapłacicie jedyne 382 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 132 PLN/2 osoby

Katowice – Edynburg – Katowice >>

Hotel 632 PLN/2 osoby/2 noce

3* hotel Mercure Edinburgh City Princes Street położony jest w samym sercu Edynburga – wzdłuż ciągnącej się przez zabytkową część miasta Princess Street. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i posiadają prywatne łazienki. Co więcej, na terenie całego obiektu działa bezpłatne Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »