Fly4free.pl

Weekend w Bergamo za 356 PLN. Loty (sobota-niedziela) z Krakowa + 4* hotel

356 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Rasto SK / Shutterstock
Marzy ci się podróż do Włoch, ale musisz oszczędzać każdy dzień urlopu? A może chciałbyś wybrać się na szybki city break do Lombardii? Idealnie się składa! Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie oferty i odwiedź malownicze Bergamo.

Do Włoch udasz się w terminie 20-21 stycznia (sobota-niedziela). Czeka cię podróż z lotniska w Krakowie. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Ryanair. Bez dodatkowych kosztów na wycieczkę polecisz z małym bagażem podręcznym.

W Bergamo wybrałem dla ciebie pobyt w 4* hotelu NH. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu centrum miasteczka i oferuje swoim gościom zakwaterowanie w komfortowo urządzonych pokojach.

Termin podróży: styczeń
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi w 4* hotelu zapłacisz 356 PLN za osobę, przy 2 podróżnych

Podróż 269 PLN/2 osoby

Kraków – Bergamo – Kraków »

Hotel 443 PLN/2 osoby/pobyt

W Bergamo proponuję zakwaterowanie w świetnym 4* hotelu NH. Obiekt mieści się w pobliżu centrum miasta i oferuje swoim gościom komfortowo urządzone pokoje z dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 79 PLN/2/osoby/pobyt

Planujesz zobaczyć coś więcej niż Bergamo? W taki razie zachęcam cię do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Włoch.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »