City break w Barcelonie za 796 PLN. Loty z Gdańska i 2 noce w hotelu

796 PLN Barcelona z Gdańska
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Skorzystaj z atrakcyjnej propozycji i w dogodnym terminie obejmującym dni wolne od pracy (piątek-niedziela) wybierz się do stolicy Katalonii. To, w jaki sposób spędzisz czas na miejscu, zależy wyłączenie od ciebie.
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Do Barcelony udasz się z Gdańska w piątek (17 stycznia) o godzinie 16:30. W drogę powrotną do Trójmiasta wyruszysz w niedzielę (19 stycznia), a wylot zaplanowano na godzinę 20:25. W obie strony podróżować będziesz bezpośrednio linią Wizz Air z bagażem podręcznym

Na miejscu zatrzymasz się 3* hotelu Silken Sant Gervasi, który znajduje się w spokojnej dzielnicy San Gervasi, w sąsiedztwie stacji metra El Putxet. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację z funkcją ogrzewania, telewizor LCD, minibar oraz czajnik elektryczny. W łazience jest prysznic, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe. Na terenie całego obiektu będziesz miał zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Termin podróży: 17 – 19 stycznia
Wylot z: 
Gdańska
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: 
podręczny (40 x 30 x 20 cm), maks. 10 kg
Zakwaterowanie:
 3* hotel
Wyżywienie: 
we własnym zakresie
Ilość osób: 
2

Foto: esky.pl
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 24.04.2026 przez Wakacje.pl
Sprawdź inne superokazje 🔥
💜 OKAZJA 💜 Loty Wizz Air na południe za 64 PLN 😮 Podróże w jedną stronę bez WDC ❗
Loty na południe z Polski 64 PLN

Okazja w Wizz Air. Bilety w jedną stronę w słonecznych kierunkach

Majorka w maju z wyżywieniem 🌊🌞 7 nocy w hotelu za 1779 PLN
Hiszpania z Warszawy 1779 PLN

Majorka w maju z wyżywieniem: 7 nocy w hotelu

Majówka ⚡️ Fuerteventura tylko dla dorosłych 🌊😎 All inclusive w 4* hotelu przy plaży za 2699 PLN
Hiszpania z Poznania 2699 PLN

Fuerteventura tylko dla dorosłych: all inclusive w 4* hotelu przy plaży

Letnia wycieczka do Hiszpanii ☀️🇪🇸 Loty i 4 noce w hotelu za 1079 PLN 🌊
Hiszpania z Krakowa 1079 PLN

Słoneczna Hiszpania w trakcie lata! Loty i 4 noce w hotelu w cenie

Costa Brava (7 dni) w HTop Olympic (Calella) z Katowic (BB)
OD 1329 PLN

Costa Brava (7 dni) w HTop Olympic (Calella) z Katowic (BB)

Okazja od naszego partnera
Costa Brava (7 dni) w HTop Olympic (Calella) z Katowic
OD 1408 PLN

Costa Brava (7 dni) w HTop Olympic (Calella) z Katowic

Okazja od naszego partnera
Costa Brava (7 dni) w HTop Palm Beach (ex. Ancla) z Wrocławia (BB)
OD 1437 PLN

Costa Brava (7 dni) w HTop Palm Beach (ex. Ancla) z Wrocławia (BB)

Okazja od naszego partnera
Costa Brava (7 dni) w HTop Amatista z Katowic (BB)
OD 1402 PLN

Costa Brava (7 dni) w HTop Amatista z Katowic (BB)

Okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?