Fly4free.pl

Przedłużony weekend na Costa del Azahar za 494 PLN. Loty z Katowic i noclegi w 4* hotelu

494 PLN
Oferta wyprzedana
castellon wybrzeze
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Sergey Peterman / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Szukacie pomysłu na ciekawy, weekendowy wyjazd? Wybierzcie się w dogodnym terminie (piątek-poniedziałek) na krótką wycieczkę na hiszpańskie wybrzeże Morza Śródziemnego. W czerwcu możecie już liczyć na temperatury przekraczające 25°C i dużo słońca. To także świetna okazja, aby odwiedzić pobliską Walencję.

Do Hiszpanii polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Wizz Air z lotniska w Pyrzowicach w dniach 5-8 czerwca (piątek – poniedziałek). Najtaniej bilety kupią członkowie Wizz Discount Club, pozostali chętni zapłacą nieco więcej.

Bez dodatkowych kosztów będziecie mogli zabrać ze sobą tylko bagaż podręczny. Przed wyjazdem do Hiszpanii polecam przeczytać nasze wskazówki, jak się spakować.

4* hotel Intur, w którym proponuję się zatrzymać, usytuowany jest w centrum miejscowości Castellón, kilka metrów od budynku Teatro Principal oraz parę minut jazdy od plaż na wybrzeżu Costa del Azahar.

Termin podróży: czerwiec
Linie lotnicze: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony i zakwaterowanie zapłacicie 494 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel684 PLN/2 osoby

W Hiszpanii polecam zatrzymać się w 4* hotelu Intur Castellón, który położony jest blisko centrum miasta.

zarezerwuj hotel na fue

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co robić na Costa del Azahar?

W Castellon musicie zobaczyć zamek Castell Vell, który znajduje się na wzgórzu La Magdalena. Jego początki sięgają czasów Maurów i pierwotnie to właśnie tam znajdowało się obecne miasto. Udajcie się również na spacer po centrum miasta na Plaza Mayor, gdzie znajdziecie XVII-wieczny budynek ratusza (Palacio Municipal), XV-wieczną dzwonnicę (el Fadri) oraz halę targową (Mercado Central).

Nie zapominajcie o plażach! Najpopularniejsza i najchętniej odwiedzana przez turystów to Playa de Pinar. Nieco dalej znajduje się Playa Del Serradal, która jest szersza i równie piękna.

Polecam także podjechać do pobliskiej Walencji. Dostaniecie się tam pociągiem lub autobusem w około 40 minut. W mieście warto odwiedzić Oceanarium, w którym znajduje się największe akwarium w Europie! W kompleksie jest kilkanaście odrębnych stref, które odtwarzają wszystkie najważniejsze ekosystemy na świecie. Zaobserwujecie tam florę i faunę Morza Śródziemnego, Morza Czerwonego, Antarktydy i Arktyki.

castellon widok na miasto
Foto: mubus7 / Shutterstock
castellon stare miasto
Foto: Iakov Filimonov / Shutterstock
castellon plaza
Foto: Quintanilla / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Na hiszpańskim wybrzeżu Morza Śródziemnego w czerwcu możecie spodziewać się ponad 25°C.

  • Lecąc Wizz Air możecie zabrać ze sobą jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg.

  • Członkostwo w WIZZ Discount Club (WDC) umożliwia korzystanie z atrakcyjnych zniżek na loty Wizz Air i inne usług. Koszt WDC? Od 39,99 EUR (ok. 170 PLN).

  • W podróż polecam zabrać wielowalutową kartę Revolut, by nie tracić pieniędzy na niekorzystnych przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »