Fly4free.pl

Wczasy w Tunezji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive za 2509 PLN (wylot z Katowic)

tunezja plaza
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Narda Gongora / Shutterstock
od
2509 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
20.10.2022 - 27.10.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Potrzebujecie urlopu bez żadnych zmartwień? Nie lubicie brać na swoje barki roli organizatora? W takim razie skorzystajcie ze znalezionej przeze mnie oferty wczasów w Tunezji i odpocznijcie w słonecznej Afryce.

Do Afryki udacie się w terminie 20-27 października. Czeka was bezpośredni lot na Djerbę z Katowic. W cenę pakietu wliczono podróż z bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku).

Urlop spędzicie w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Zita Beach Resort Zarzis. Dla gości przygotowano tam odkryty basen, taras słoneczny, strefę spa i komfortowe pokoje oraz wyżywienie w formule all inclusive. Obiekt jest malowniczo położony i rozpościerają się z niego cudowne widoki na pobliską plażę.

Termin podróży: październik
Wylot z: Katowic
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: tui.pl

Atrakcje 441 PLN/osoba

Lubicie zwiedzanie i wycieczki? Wybierzcie się w niezapomnianą podróż „Trzy pustynie tunezyjskiej Sahary i nocleg w oazie”, by zobaczyć niezwykłe oblicze Tunezji!

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »