Fly4free.pl

Wczasy w Tunezji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive za 2239 PLN. Z Katowic

Oferta wyprzedana
Foto: itaka.pl
od
2239 PLN/osoba
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
06.10.2022 - 13.10.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeszcze w tym roku macie ochotę wybrać się na beztroski urlop? Najlepiej taki, w trakcie którego nie będziecie musieli się o nic martwić? Co powiecie na słoneczny relaks w Tunezji i to w wygodnej formie all inclusive? Zainteresowani? No to sprawdźcie, co ciekawego dla was wyszukałem.

Na wypoczynek udacie się w terminie 6-13 października z katowickiego lotniska w Pyrzowicach. Do Tunezji i z powrotem podróżować będziecie na pokładach samolotów linii Nouvelair z bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku) oraz podręcznym.

Na miejscu zakwaterowani będziecie w bardzo dobrym 4* hotelu Le Soleil Bella Vista, który położony tuż przy piaszczystej plaży. Jest to świetny wybór dla osób spragnionych błogiego relaksu, jak i aktywnego wypoczynku. Na terenie obiektu znajdują się 3 baseny oraz kilka kortów tenisowych.

W cenie zapewnione będziecie mieli: loty, transfery na trasie lotnisko – hotel – lotnisko, opiekę rezydenta oraz wyżywienie w popularnej formule all inclusive, obejmująca kilka restauracji i barów, w tym także tych przy plaży!

Termin podróży: październik
Wylot z: Katowic
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: itaka.pl
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »