Fly4free.pl

Wczasy w Tunezji: tydzień w 4* hotelu przy plaży z wliczonym all inclusive od 2037 PLN (wyloty z Katowic i Warszawy)

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: r.pl
od
2037 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
08.12.2022 - 15.12.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Północne wybrzeże Afryki to miejsce, gdzie zdecydowanie nie zabraknie słońca – również w zimowych miesiącach. Jeżeli marzą wam się beztroskie wczasy, w czasie których nie będziecie musieli brać na swoje barki roli organizatora, polecam wam ruszać do Tunezji.

Do Afryki udacie się w terminie 8 – 15 grudnia. Do Djerby polecicie bezpośrednio z Katowic lub Warszawy, a w cenę pakietu wliczono bagaż rejestrowany (nadawany do luku).

Urlop spędzicie w 4* hotelu Fiesta Beach. To bardzo dobrze oceniany obiekt wypoczynkowy zlokalizowany tuż przy plaży. Dla gości przygotowano odkryty basen, ogród palmowy, restaurację serwującą dania kuchni międzynarodowej w wydaniu all inclusive oraz komfortowo urządzone pokoje.

Termin podróży: grudzień
Wylot z: Katowic lub Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: r.pl

Atrakcje od 121 PLN/osoba

Lubicie również nieco pozwiedzać? Zarezerwujcie dla siebie półdniową wycieczkę po Dżerbie, by dowiedzieć się więcej na temat tego niezwykłego miejsca.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »