Fly4free.pl

Wczasy w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Krecie od 2435 PLN. Wyloty z 5 miast

kreta
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: leoks-Shutterstock
od
2435 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
16.10.2022 - 23.10.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie ochotę na wczasy bez żadnych zmartwień? W takim razie zarezerwujcie wycieczkę na największą grecką wyspę w okazyjnej cenie. Będzie to świetna szansa na złapanie nieco słońca, wypoczynek nad morzem oraz relaks na jednej z plaży wyróżnionych Błękitną Flagą.

Do Grecji polecicie w terminie 16-23 października. Czeka was bezpośredni lot do Heraklionu z jednego z pięciu polskich miast, z wliczonym bagażem rejestrowanym.

Urlop spędzicie w 4* hotelu St. Constantin. To kameralny, bardzo dobrze oceniany kompleks wypoczynkowy, który zlokalizowany jest nad samym wybrzeżem. Dla gości przygotowano tam klimatyzowane pokoje, odkryty basen oraz wyżywienie w formule all inclusive. Najbliższa plaża znajduje się bezpośrednio przy hotelu.  

Termin podróży: październik
Wylot z: Katowic, Warszawy, Gdańska, Wrocławia i Poznania
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: wakacje.pl

Atrakcje 372 PLN/osoba

Macie ochotę na niezapomnianą przygodę? Zarezerwujcie wycieczkę z przewodnikiem po wyspie Spinalonga, by na własne oczy zobaczyć tamtejsze cuda!

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »