Fly4free.pl

Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive za 1874 PLN. Wylot z Warszawy

plaża w Szarm el-Szejk
Foto: eFesenko
od
1874 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
31.05.2022 - 07.06.2022
Skorzystajcie z atrakcyjnej ceny urlopu na półwyspie Synaj! Wybierzcie się do Szarm el-Szejk i odpocznijcie w komfortowym 4* hotelu z formułą all inclusive. Jeśli lubicie wyjazdy organizowane przez biuro podróży, znaleziona przeze mnie oferta jest dla was idealna!

Do Szarm el-Szejk udacie się w terminie 31 maja – 7 czerwca. Na wczasy polecicie bezpośrednio z wliczonym bagażem rejestrowanym z Warszawy. Na miejscu będziecie zakwaterowani w 4* hotelu Old Vic. Do waszej dyspozycji będzie restauracja, bary, baseny oraz komfortowe wyżywienie w formule all inclusive. Obiekt posiada dobre opinie dotychczasowych gości. Co więcej, plaża zlokalizowana jest w pobliżu kompleksu. Skorzystacie również z bezpłatnego Wi-Fi.

Termin podróży: 31 maja – 7 czerwca
Wylot z: Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: tui.pl
Przydatne informacje
  • Aktualnie podróżując do Egiptu, potrzebujecie testu antygenowego lub PCR z negatywnym wynikiem. Zaszczepieni potrzebują wyłącznie zaświadczenia o przyjętych dawkach.
  • Rejs po Nilu, a może lot balonem nad Luksorem? Przy układaniu planu zwiedzania skorzystajcie z rekomendacji na naszym forum.
  • Zniknęła kwarantanna przy wjeździe do Polski!
  • W ramach all inclusive czekają na was codzienne śniadania, obiady i kolacje (wszystkie w formie bufetu), napoje bezalkoholowe oraz lokalne alkohole.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Sprawdźcie listę otwartych krajów niewymagających żadnych testów od osób niezaszczepionych i zaszczepionych.
  • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
  • Mobilny Internet na całym świecie! Zabierzcie ze sobą w podróż kieszonkowy router XOXO WiFi i cieszcie się najlepszym zasięgiem bez drogiego roamingu, gdziekolwiek będziecie.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »