Fly4free.pl

Luksus w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 1999 PLN (wyloty z 3 miast)

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: itaka.pl
od
1999 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
04.01.2023 - 11.01.2023
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Już zaczynasz myśleć, dokąd udać się zimą w poszukiwaniu słońca? Egipt będzie świetnym wyborem dla tych, którzy chcieliby spędzić spokojny i beztroski urlop w świetnym 5* hotelu.

Do Egiptu udasz się w terminie 4 – 11 stycznia. Czeka cię bezpośredni lot z Zielonej Góry, Katowic lub Warszawy do Taby, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Smartwings. W podróż będzie można zabrać ze sobą bagaż rejestrowany.

Świetnie oceniany 5* hotel Strand Heights Beach & Golf Resort, w którym spędzisz 7 dni, znajduje się bezpośrednio przy prywatnej plaży w nadmorskim kurorcie Taba. Na miejscu do dyspozycji gości będzie kompleks basenów, strefa spa & wellness oraz bogate zaplecze sportowe. Idealnej całości dopełni wyżywienie w formie zróżnicowanej oferty all inclusive.

Termin podróży: styczeń
Wylot z:  Zielonej Góry, Katowic lub Warszawy
Biuro podróży: Itaka
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: itaka.pl
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »