Fly4free.pl

Wczasy w Egipcie last minute: 7 dni w 4* hotelu z all inclusive od 2354 PLN. Wyloty z 5 miast

2354 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Taya Bright / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lubicie planować swoje urlopy na ostatnią chwilę? W takim razie skorzystajcie ze znalezionej przeze mnie oferty wyjazdu do Egiptu. Wybierzcie się do słonecznego Marsa Alam już w ten weekend, gdzie spędzicie tydzień w 4* hotelu z wyżywieniem all inclusive.

Na wycieczkę do Egiptu udacie się w terminie 21-28 maja. Czeka was bezpośredni lot z 5 polskich miast do Marsa Alam, z wliczonym bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku). To znaczy, że tym razem nie będzie problemu ze spakowaniem wszystkich potrzebnych rzeczy.

Wczasy spędzicie w 4* hotelu Three Corners Equinox Beach Resort. Do waszej dyspozycji będą komfortowo urządzone, klimatyzowane pokoje, siłownia, strefa spa, kompleks basenów oraz restauracja serwująca potrawy w formule all inclusive. Ponadto plaża zlokalizowana jest w sąsiedztwie ośrodka.

Termin podróży: maj
Wylot z: Wrocławia, Warszawy, Gdańska, Katowic lub Poznania
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: r.pl
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »