Fly4free.pl

Wczasy na Krecie: tydzień w hotelu z all inclusive od 2629 PLN. Wyloty z 3 miast

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Georgios Tsichlis / Shutterstock
od
2629 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
28.09.2022 - 05.10.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Marzą wam się beztroskie wczasy na największej greckiej wyspie? Świetnie się składa. Skorzystajcie ze znalezionej przeze mnie oferty wyjazdu zorganizowanego przez biuro podróży Itaka. Na miejscu zatrzymacie się w świetnym hotelu z formułą all inclusive.

Na Kretę polecicie w terminie 28 września – 5 października. Czeka was bezpośrednia podróż do Heraklionu, realizowana na pokładzie samolotu linii Ryanair Sun. W cenę pakietu wliczono bagaż rejestrowany, a jako miejsce wylotu możecie wybrać jedno z 3 miast w Polsce.

Urlop spędzicie w świetnym 3* hotelu Sun Boutique. W pobliżu obiektu zlokalizowana jest plaża, a na terenie kompleksu znajdziecie baseny zewnętrzne i taras słoneczny. Wasz pokój wyposażony będzie w prywatną łazienkę i będziecie mogli z niego podziwiać morze.

Termin podróży: jesień
Wylot z: Katowic, Warszawy lub Poznania
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: itaka.pl

Atrakcje 230 PLN

Niewielka wyspa znajduje się w pobliżu Krety. To bardzo ciekawe miejsce, w którym znajdziecie klimatyczne miasteczka i piękne plaże. Wybierzcie się na Elafonisi i odkryjcie klasztor oraz jaskinię Agia Sophia.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »