Fly4free.pl

Wczasy na Krecie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 1861 PLN. Wyloty z 3 miast

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: tui.pl
od
1861 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
23.10.2022 - 30.10.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Beztroski urlop na Krecie czeka właśnie na was! Skorzystajcie z atrakcyjnej oferty biura podróży TUI i zrelaksujcie się w 4* hotelu z formułą all inclusive. Tym razem nie będziecie musieli martwić się absolutnie niczym!

Do Grecji udacie się w terminie 23 – 30 października. Do Heraklionu polecicie bezpośrednio z Katowic, Poznania lub Warszawy. W cenę pakietu wliczono bagaż rejestrowany (nadawany do luku).

4* Heronissos Hotel to bardzo dobrze oceniany kompleks, który zlokalizowany jest 50 m od najbliższej plaży. Do waszej dyspozycji będzie odkryty basen, taras słoneczny oraz muzyka na żywo i przedstawienia. Obiekt zawiera komfortowo wyposażone pokoje z prywatnymi łazienkami, TV i dostępem do WiFi. Wszystkiego dopełni wyżywienie w formule all inclusive.

Termin podróży: październik
Wylot z: Katowic, Warszawy lub Poznania
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: tui.pl

Atrakcje 290 PLN/osoba

Wybierzcie się na całodniową wycieczkę z przewodnikiem po wyspie Spinalonga. W cenę wliczono podróż promem, lunch oraz zwiedzanie weneckiej twierdzy.

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »