Fly4free.pl

Wczasy na Korfu: tydzień w hotelu z all inclusive od 1977 PLN (wyloty z 4 miast)

Foto: wczasy.fly4free.pl
od
1977 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
28.09.2022 - 05.10.2022
Chcielibyście zakończyć tegoroczny sezon urlopowy w słonecznym miejscu? W takim razie proponuję postawić na Grecję! Na najbardziej zielonej wyspie Hellady, czyli Korfu, możecie spodziewać się bardzo dobrej pogody oraz świetnych warunków do zwiedzania i spędzania czasu na zewnątrz.

Do Grecji udacie się w terminie 28 września – 5 października. Czeka was bezpośredni lot z jednego z czterech polskich miast na Korfu, realizowany na pokładzie samolotu czarterowej linii lotniczej Buzz. W cenę pakietu wliczono podróż z bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku).

Będziecie zakwaterowani w bardzo dobrze ocenianym 3* hotelu Monika. Obiekt wyróżnia się doskonałą lokalizacją tuż przy wybrzeżu i słynnym Canal d’Amour oraz bogatym zapleczem sportowo-rekreacyjnym. Będziecie mogli skorzystać z basenu, tarasu słonecznego i komfortowo urządzonych pokoi. Wszystkiego dopełni wygodna formuła all inclusive.

Termin podróży: wrzesień/październik
Wylot z: Warszawy, Katowic, Gdańska i Poznania
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: wczasy.fly4free.pl

Atrakcje 194 PLN/osoba

Marzy wam się niezapomniana wycieczka? Wybierzcie się w niezwykły rejs na wyspy na Paksos i Antipaksos, odkrywając po drodze wspaniałe morskie jaskinie.

Zarezerwujcie atrakcje!

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »