Fly4free.pl

Wczasy na Djerbie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive w Tunezji od 2117 PLN (wyloty z 2 miast)

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: azz ffgg / Shutterstock
od
2117 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
08.12.2022 - 15.12.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie ochotę na beztroski relaks poza wysokim sezonem? Lubicie urlop zorganizowany przez biuro podróży? Jeśli choć raz odpowiedzieliście twierdząco, znaleziona przeze mnie oferta wczasów Rainbow będzie strzałem w dziesiątkę!

Wypoczynek w Tunezji zaplanowany został w terminie 8 – 15 grudnia. Czeka was bezpośredni lot na Djerbę, realizowany na pokładzie samolotu czarterowej linii lotniczej. W cenę wliczono bagaż rejestrowany (nadawany do luku), a jako miejsce wylotu możecie wybierać spośród 2 miast w Polsce.

Zatrzymacie się w 4* Dar Djerba Narjess Obiekt zlokalizowany jest na malowniczej wyspie w nadmorskiej strefie hotelowej w odległość ok. 5 km. od miejscowości Midoun, gdzie znajdują się sklepy, bary i restauracje, a także wiele innych atrakcji. W kompleksie skorzystacie z basenu zewnętrznego i wyżywienia all inclusive.

Termin podróży: jesień
Wylot z: Katowic oraz Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: r.pl
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »