Wakacje nad Morzem Śródziemnym: loty do Walencji z Warszawy i 6 noclegów za 944 PLN
Hiszpania latem to gwarancja znakomitej pogody, co czyni ten kraj doskonałym kierunkiem na wakacyjny urlop. Proponuję spędzić kilka dni na wybrzeżu, a konkretnie w Walencji. W ten sposób będziecie mogli połączyć wypoczynek na plaży (np. Playa de la Malvarrosa) i zwiedzanie okolicznych atrakcji (park Albufera, Oceanarium czy zamek w Xàtiva).
Do Hiszpanii polecicie korzystając z oferty linii Swiss Airlines. Przewoźnik szczyci się 4* w rankingu Skytrax. Po drodze czekają was krótkie przesiadki w Zurychu. Są to postoje w ciągu dnia, bez konieczności noclegu. Wszystkie 4 odcinki lotów będą zawarte na jednej rezerwacji, co oznacza że nie musicie martwić się na wypadek komplikacji w podróży. Przewoźnik gwarantuje wam przesiadki!
Przedstawioną poniżej propozycję wycieczki oparłam na terminie 25 – 31 sierpnia. W podróż zabierzecie bagaż podręczny o standardowych wymiarach.
W słonecznej Hiszpanii zatrzymajcie się w 3* hotelu, który wyróżnia się dobrymi opiniami, wystawionymi przez dotychczasowych gości.
Termin podróży: sierpień 2020
Linia lotnicza: Swiss Airlines
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel
Za tygodniową wycieczkę do Walencji zapłacicie 944 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.
Hotel1107 PLN / 2 osoby
W Walencji proponuję zatrzymać się w 3* Hotelu Villacarlos. Najniższą cenę uzyskacie wybierając pośrednika zenhotels.
Dowiedzcie się więcej o tym hoteluSamochódod 644 PLN / 6 dni
Jeśli planujecie wycieczki poza centrum Walencji, to pomocny będzie wypożyczony samochód.
Jak spędzić urlop w Walencji?
Hiszpańskie wybrzeże latem kojarzy się zdecydowanie z leniuchowaniem na plaży. Te najpiękniejsze to Playa de la Malvarrosa, Playa El Cabañal – Las Arenas czy Playa de L’Arbre del Gos.
Doskonałą okazją do podglądania podwodnego świata będzie wizyta w Oceanarium. To największy tego typu obiekt w Europie. Dlatego możecie spokojnie spędzić tam nawet cały dzień – obserwacja flory i fauny na pewno wciągnie was bez reszty.
W odległości 10 kilometrów od Walencji znajduje się park Albufera, możecie podziwiać go zarówno z lądu, jak i z łódki. To tutaj możecie doświadczyć spektakularnych zachodów słońca. A w ramach relaksu zażyjcie kąpieli słonecznych na należących do parku plażach: El Saler, La Garrofera i La Devesa.
Dla miłośników historii i architektury polecam wizytę w zamku w Xàtiva. To średniowieczna budowla, której mury pną się stromo po skalistym wzniesieniu.
Chalkidiki od 2237 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Dalmacja Południowa od 1968 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Słoneczny Brzeg od 2320 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖



Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?