Wakacyjny przedłużony weekend w Wiedniu za 422 PLN. Loty z Warszawy oraz noclegi w 3* hotelu Ibis
Szukacie pomysłu na krótką, wakacyjną wycieczkę i nie chcecie tracić zbyt wiele urlopu? Odwiedźcie położoną nad Dunajem stolicę Austrii – cesarskie miasto, słynące z różnorodnej architektury i mnogości zabytków. To także świetne miejsce na relaks pośród licznych ogrodów. W weekend będziecie mogli doświadczyć także bogatego życia nocnego.
Do Wiednia wybierzecie się tuż po zakończeniu roku szkolnego (27-29 czerwca). Bilety w najniższej cenie zakupią posiadacze Wizz Discount Club. Polecicie z małym bagażem podręcznym o wymiarach 40 x 30 x 20 cm. Sprawdźcie nasze porady, jak się spakować.
Wasza podróż rozpocznie się o godzinie 14:40, dzięki temu już w sobotnie popołudnie będziecie mogli podziwiać stolicę Austrii. Lot powrotny jest zaplanowany na wtorek, o godzinie 15:15.
W Wiedniu wybrałem dla was zakwaterowanie w dobrze ocenianym 3* hotelu ibis budget Wien Messe.
Termin podróży: czerwiec
Linie lotnicze: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel
Za całą podróż zapłacicie 422 PLN, przy dwóch osobach śpiących w jednym pokoju.
Hotel540 PLN/2 osoby/2 noce
W Wiedniu będziecie nocować w 3* hotelu ibis budget Wien Messe.
Dowiedzcie się więcej o tym hoteluWakacyjny weekend w Wiedniu?
Trzy dni powinny wam w zupełności wystarczyć na odwiedzenie największych atrakcji stolicy Austrii, a tych jest naprawdę sporo. Historyczne centrum miasta (wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO) z klimatycznymi kamienicami i charakterystyczną, gotycką Katedrą św. Szczepana, Pałac Schönbrunn wraz z otaczającymi go pięknymi ogrodami, imponujący kompleks Hofburg Vien, Wiedeńska Opera Narodowa czy Belweder, to tylko niektóre z nich. Zapierającą dech w piersiach panoramę miasta będziecie mogli podziwiać z liczącej nieco ponad 250 metrów Wieży Dunaju.
Miasto posiada także rozbudowany i nowoczesny system komunikacji publicznej. Do wyboru będziecie mieli metro, tramwaje czy autobusy. Polecam wam skorzystanie z metra, jako najszybszego środka transportu. Za bilet ważny 72 godziny zapłacicie 17.10 EUR. Więcej przydatnych informacji znajdziecie na naszym forum.
Hurghada od 2393 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Wrocław)
Costa Brava od 2720 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Wrocław)
Costa Brava od 2379 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Wrocław)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖


Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?