Fly4free.pl

Wycieczka do Alesund za 247 PLN (290 PLN bez WDC). Loty + nocleg

247 PLN
Alesund widok
Foto: Vlada Photo / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się jeszcze w te wakacje na krótki city break do Norwegii. Odwiedzicie malowniczo położone w otoczeniu gór i fiordów Alesund.

Podróżować będziecie w terminie 28 – 29 sierpnia. Za loty zapłacicie 190 PLN/2 osoby. W Alesund wybrałem dla was hotel położony 7 km od lotniska Vigra i 7 kilometrów od centrum miasta za który zapłacicie 304 PLN/2 osoby. Dystans możecie pokonać busem w 15 minut, natomiast jeśli chcielibyście się przespacerować i przy okazji obejrzeć piękne krajobrazy będziecie potrzebowali nieco ponad godzinę. Pamiętajcie, że w najniższej cenie będziecie podróżować tylko z bagażem podręcznym.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

Jako miejsce zakwaterowania proponuję wam Aalesund Airport Hotel. Jest on położony w malowniczej lokalizacji na wyspie Valderøy. Pokoje wyposażone są w telewizor z dostępem do kanałów kablowych, lodówkę oraz kuchenkę mikrofalową. W każdym znajduje się łazienka z prysznicem.

Jeśli chcecie wypożyczyć samochód, to najlepiej zróbcie to tuż po przylocie do Alesund.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »