Fly4free.pl

Wycieczka do Alesund za 247 PLN (290 PLN bez WDC). Loty + nocleg

247 PLN
Alesund widok
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Vlada Photo / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się jeszcze w te wakacje na krótki city break do Norwegii. Odwiedzicie malowniczo położone w otoczeniu gór i fiordów Alesund.

Podróżować będziecie w terminie 28 – 29 sierpnia. Za loty zapłacicie 190 PLN/2 osoby. W Alesund wybrałem dla was hotel położony 7 km od lotniska Vigra i 7 kilometrów od centrum miasta za który zapłacicie 304 PLN/2 osoby. Dystans możecie pokonać busem w 15 minut, natomiast jeśli chcielibyście się przespacerować i przy okazji obejrzeć piękne krajobrazy będziecie potrzebowali nieco ponad godzinę. Pamiętajcie, że w najniższej cenie będziecie podróżować tylko z bagażem podręcznym.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

Jako miejsce zakwaterowania proponuję wam Aalesund Airport Hotel. Jest on położony w malowniczej lokalizacji na wyspie Valderøy. Pokoje wyposażone są w telewizor z dostępem do kanałów kablowych, lodówkę oraz kuchenkę mikrofalową. W każdym znajduje się łazienka z prysznicem.

Jeśli chcecie wypożyczyć samochód, to najlepiej zróbcie to tuż po przylocie do Alesund.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »