Fly4free.pl

Wyprzedaż w Ryanair: wakacyjne loty po Europie z Polski od 40 PLN!

od 40 PLN
wieden panorama
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: mRGB : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Ceny biletów lotniczych w okresie wakacyjnym nie należą do najtańszych. Na szczęście są kierunki, gdzie możecie polecieć za przysłowiowe "grosze". Skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia tanich lotów i wybierzcie się do jednego z europejskich miast w te wakacje.

Poniżej przygotowałem dla was propozycje biletów w okresie wakacji. Wszystkie okazje to bezpośrednie loty, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair. Możecie wybrać się do Norwegii, Austrii, Danii, Słowacji, Szwecji i na Łotwę. Jako miejsce wylotu tym razem do wyboru macie Kraków, Poznań, Warszawę, Gdańsk oraz Wrocław, a najtańsze bilety kupicie już za 40 PLN.

Termin podróży: lipiec
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 279 PLN/pokój

W Wiedniu wybrałem dla was noclegi w 4* hotelu Safestay. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu najważniejszych atrakcji miasta. Na miejscu znajdziecie pokoje z prywatnymi łazienkami i dostępem do Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Koszycach zatrzymajcie się w 4* hotelu Zlaty Dukat, który mieści się w centrum miasta. W cenę zakwaterowania wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »