Fly4free.pl

Wakacje: tanie loty do Szwajcarii z Warszawy za 78 PLN (118 PLN bez WDC)

78 PLN
Panorama gór
Foto: gevision / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Najniższa oferowana przez Wizz Air cena dostępna jest na trasie do Szwajcarii. Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się tam na wakacje.

Choć bilety na samolot będą prawdopodobnie najtańszą częścią Waszej wycieczki – to jednak wciąż warto się tam wybrać! Bazylea – przez wielu niedoceniana, położona jest na styku trzech państw, a taka lokalizacja powinna motywować do odwiedzenia tego miasta. Możecie stamtąd wybrać się do Francji czy Niemiec, a to oznacza, że w trakcie takiej wycieczki będzie można znaleźć się na terenie aż 3 krajów w bardzo krótkim czasie.  Szwajcaria to  również idealny kierunek dla tych, którzy nad zgiełk miast stawiają piękno natury.

Kalendarz najtańszych lotów z Warszawy do Bazylei (bez WDC)

Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Pasażerom bezpłatnie przysługuje jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Klienci bez wykupionej usługi Priority, którzy chcieliby wnieść na pokład drugą, większą walizkę (10 kg) muszą wykupić tzw. bagaż do odprawy za 8 GBP/EUR w trakcie dokonywania rezerwacji.

Jeżeli zdecydujecie się na zakwaterowanie w Bazyle proponuję zwrócić uwagę na ofertę hotelu ibis budget Basel City. Oferuje on prosto urządzone pokoje z prywatną łazienką, telewizorem LCD oraz bezpłatnym WiFi. Po zameldowaniu otrzymacie na recepcji bilet upoważniający do bezpłatnego korzystania z komunikacji miejskiej.

Wypożyczonym samochodem łatwo będziecie mogli przemieszczać się po okolicy.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »