Fly4free.pl

PLL LOT: zbiór wakacyjnych lotów po Polsce od 122 PLN

122 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Pawel Kazmierczak / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Planujecie choć część tegorocznych wakacji spędzić w kraju? Skorzystajcie z nadarzającej się okazji i zarezerwujcie dla siebie lotnicze bilety krajowe w niskich cenach – by wybrać się na przykład nad morze lub ciekawy city break. Radzę nie zwlekać z rezerwacjami – bilety w promocyjnych stawkach dostępne są tylko dziś!

W dzisiejszej odsłonie Szalonej Środy – cyklicznej promocji organizowanej przez naszego narodowego przewoźnika, możecie znaleźć m.in. atrakcyjne ceny przelotów po kraju. Podróż na pokładzie samolotu niejednokrotnie będzie tańsza od połączenia kolejowego, nie wspominając już o aktualnych cenach benzyny. 😉

Wszystkie poniższe połączenia to bezpośrednie loty realizowane na pokładzie samolotów PLL LOT. Najtańsze bilety możecie zarezerwować już za 122 PLN!

Termin podróży: czerwiec – wrzesień
Linie lotnicze: PLL LOT
Bagaż: podręczny

Hotel od 287 PLN/pokój

Planujecie wycieczkę do Krakowa? Zatrzymajcie się w świetnie ocenianym, eleganckim hotelu 4* Plaza Boutique. Poza komfortowym zakwaterowaniem obiekt oferuje świetną lokalizację w Podgórzu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wolicie wybrać się nad Morze? W Gdańsku postawcie na wspaniały, designerski 4* hotel Sadova. Czekają tam nowocześnie urządzone pokoje wyposażone m.in. w prywatną łazienkę, telewizor LCD oraz dostęp do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »