Fly4free.pl

Wakacje ultra all inclusive w Turcji: 7 dni w 5* hotelu od 1981 PLN. Wylot z 7 miast

Foto: travelplanet.pl
od
1981 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
14.07.2021 - 21.07.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Czas na wypas! Przepiękna architektura, szerokie plaże i duża ilość atrakcji turystycznych sprawiają, że w Antalyi nie sposób się nudzić. Dodajcie do tego bezpośrednie przeloty z bagażem rejestrowanym oraz noclegi w 5* hotelu i macie przepis na udany urlop.

Tym razem nie będziecie się zastanawiać, czy zmieścicie swoje rzeczy w bagażu podręcznym (oraz gdzie i co zjeść): mam dla was coś z kategorii ultra all inclusive. W Turcji spędzicie tydzień w 5* hotelu Armas Sunrise Lara, który położony jest w regionie słonecznej Riwiery Tureckiej, niecały kilometr od plaży. Kompleks oferuje m.in. baseny ze zjeżdżalniami, miniklub, animacje oraz centrum spa. W każdym klimatyzowanym pokoju znajdziecie prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków. Zaletą oferty jest również kilka miast wylotu z Polski: wybierzcie to najbliższe siebie.

Hotel może pochwalić się bardzo dobrymi opiniami (4/5) wystawionymi przez dotychczasowych gości.

Termin podróży: 14-21 lipca
Wylot z: Bydgoszczy, Gdańska, Łodzi, Poznania, Rzeszowa, Szczecina i Warszawy
Biuro podróży: Coral Travel
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: ultra all inclusive
Ilość osób: 2

zarezerwuj wczasy w turcji

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
Armas Sunrise Lara
Foto: travelplanet.pl
Foto: travelplanet.pl
Foto: travelplanet.pl

Wakacje w Turcji: co zobaczyć?

Riwiera Turecka to około 900 kilometrów przepięknego wybrzeża z malowniczymi zatokami i sąsiadującymi z morzem górami. Sercem tego regionu jest Antalya i okolice. To tu znajdują się najbardziej znane hotele, najpiękniejsze plaże oraz zabytki.

Antalya to tętniące życiem miasto, które od strony lądu otoczone jest zielonym przedgórzem Taurusu, porośniętym głównie sosną piniową i gajami oliwnymi. W kurorcie polecam zobaczyć Bramę Hadriana, czyli łuk triumfalny zbudowany, by uświetnić wizytę cesarza.

Warto również wjechać na górę Tahtali (2365 m n.p.m.). Z jej szczytu rozciąga się wspaniały widoki na całą zatokę. Należy jednak pamiętać, żeby zabrać ze sobą coś cieplejszego.

Przydatne informacje
 • Turcja zniosła obowiązkowe testy na COVID-19 dla części turystów z Polski!

 • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Turcji przeczytacie tutaj.

 • Na powracających do kraju czeka przymusowa 10-dniowa kwarantanna, z której można się zwolnić, wykonując test po 7 dniach. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.

 • Testy na COVID taniej o 10%. Należy wpisać kod „FLY4FREE” na stronie diag.pl

 • Na pokład samolotu będziecie mogli zabrać ze sobą dwa bagaże: rejestrowany – 20 kg oraz podręczny – 5 kg.

 • Przed wycieczką do Turcji sprawdźcie TOP 10 atrakcji regionu.

 • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

 • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

 • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

 • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

 • Blisko 160 walut bez dodatkowych kosztów przewalutowania i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »