Fly4free.pl

Wakacje w Turcji na wypasie: ultra all inclusive w 5* hotelu od 1749 PLN. Wylot z 7 miast

Drita Resort & Spa
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: travelplanet.pl
od
1749 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
07.07.2021 - 14.07.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

W te wakacje planujecie tylko wypoczywać i nie martwić się o nic? Świetnie trafiliście! Skorzystajcie z oferty biura podróży Coral Travel i wybierzcie się na tygodniowy urlop do Turcji, gdzie zatrzymacie się w dobrze ocenianym 5* hotelu z bogatą opcją ultra all inclusive.

W Turcji zatrzymacie się w 5* Drita Resort & Spa, który położony jest przy plaży w Kargicak, 3 km od centrum malowniczej miejscowości Mahmutlar. W kompleksie znajdziecie basen z parasolami i leżakami, restauracje, bary, sklepiki i strefę spa. Każdy klimatyzowany pokój wyposażony jest w prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków.

Hotel może poszczycić się bardzo dobrymi opiniami (4/5) wystawionymi przez dotychczasowych podróżnych oraz wyróżnieniem od TripAdvisor.

„Czyste pokoje, sprzątane codziennie, ogólnie czysto w całym hotelu, bardzo dobre jedzenie, po tygodniu nie dało się nim znudzić, klimatyzacje w pokoju jak najbardziej na plus, dobrze chłodziły i były ciche, widok z pokoi super albo na morze, albo na góry, dużo alkoholi do wyboru i mocne, a obsługa nie żałowała, tylko polewała zgodnie z życzeniem, do plaży bardzo blisko, nigdy nie było problemu z leżakami, o której godzinie się wyszło, zawsze można było znaleźć jakiś wolny, tak samo nad basenem, morze przepiękne czyste, plaża również zadbana.” – rekomenduje czytelniczka portalu TripAdvisor.

Termin podróży: 7-14 lipca
Wylot z: Bydgoszczy, Gdańska, Łodzi, Poznania, Rzeszowa, Szczecina i Warszawy
Biuro podróży: Coral Travel
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: ultra all inclusive
Ilość osób: 2

zarezerwuj wczasy w turcji

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
Drita Resort & Spa
Foto: travelplanet.pl
Drita Resort & Spa
Foto: travelplanet.pl
Drita Resort & Spa
Foto: travelplanet.pl

Co zobaczyć w Turcji?

Odwiedźcie położoną w Alanyi jedną z najpiękniejszych plaż w Turcji. Według legend to właśnie tu piękna Kleopatra spotykała się z Markiem Antoniuszem i zażywała kąpieli. Przy plaży znajduje się słynna jaskinia Damlatas.

Pobliskie Perge to miasto, które było jednym z najważniejszych w całym regionie. Tuż obok drogi dojazdowej znajdują się ruiny amfiteatru oraz stadiony, a w samym mieście można zobaczyć bramy rzymskie i hellenistyczne, ulicę z kolumnadą oraz nimfeum.

Odwiedźcie świątynię Apolla w Side – to starożytna budowla sakralna z II wieku w stylu korynckim. Zwiedzanie tak pięknie położonych nad samym brzegiem Morza Śródziemnego ruin świątyni wprawia w zachwyt!

Przydatne informacje
  • Turcja zniosła obowiązkowe testy na COVID-19 dla części turystów z Polski!

  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Turcji przeczytacie tutaj.

  • Na powracających do kraju czeka przymusowa 10-dniowa kwarantanna, z której można się zwolnić, wykonując test po 7 dniach. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.

  • Testy na COVID taniej o 10%. Należy wpisać kod „FLY4FREE” na stronie diag.pl

  • Na pokład samolotu będziecie mogli zabrać ze sobą dwa bagaże: rejestrowany – 20 kg oraz podręczny – 5 kg.

  • Przed wycieczką do Turcji sprawdźcie TOP 10 atrakcji regionu.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »