marrakesz

Wakacje w Marrakeszu za 504 PLN. Loty z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 5* riadzie

504 PLN Maroko z Warszawy
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.

A może macie ochotę spędzić nadchodzące wakacje w orientalnym Marrakeszu i zamieszkać w luksusowym riadzie? Zakupy na tradycyjnym bazarze, pyszne jedzenie na placu Dżami al-Fana oraz wizyta na pustyni Agafay – zaplanujcie sierpniową podróż do Maroka.

Na wycieczkę do Maroka polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczych Wizz Air, w terminie 16-19 sierpnia. Najtaniej bilety kupią posiadacze Wizz Discount Club – reszta zapłaci nieco więcej. Pamiętajcie, że w cenę biletu wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Sprawdźcie nasze porady, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Proponowany przeze mnie 5* riad Le Jardin d’Abdou mieści się w typowej marokańskiej rezydencji, w jednej z najstarszych części medyny, 15 minut spacerem od placu Dżami al-Fana. W każdym apartamencie znajdziecie klimatyzację i prywatną łazienkę.

Obiekt może poszczycić się rewelacyjnymi opiniami (4,5/5), wystawionymi przez dotychczasowych gości oraz certyfikatem jakości Tripadvisor.

„Co za niesamowita riad. Całkowicie przekroczył nasze oczekiwania. Nie tylko piękny, ale błyszczący. Personel był absolutnie niesamowity. Bardzo pomocny i miły. Jedzenie było doskonałe. Zawsze był ktoś pracujący w recepcji, czuliśmy się tak bezpiecznie i wygodnie. Gorąco polecam!

Termin podróży: wakacje
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 5* riad ze śniadaniami

Za wycieczkę do Maroka zapłacicie 504 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel524 PLN/2 osoby

W Marrakeszu polecam wam zatrzymać się 5* riadzie Le Jardin d’Abdou. W cenę zakwaterowania wliczone są śniadania.

zarezerwuj hotel na maroku

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wakacje w Maroko

W Marrakeszu musicie odwiedzić medynę i przejść się po suku, czyli tradycyjnym arabskim bazarze. Można tam kupić wiele rzeczy – tradycyjne lampy, dywany, ceramikę, zegarki i biżuterię. Pamiętajcie, żeby się targować! Kolejnym obowiązkowym punktem wycieczki jest Meczet Księgarzy, czyli największa tego typu budowla w mieście.

Wieczorem polecam udać się na Dżami al-Fana – to główny plac miasta, który po zachodzie słońca przekształca się w jedną wielką restaurację! Szczególnie rekomenduję stoisko nr 14, gdzie serwują pyszne owoce morza. Krewetki lub kalmary to koszt 35 MAD (ok. 15 PLN).

Chcecie wykorzystać swój wyjazd do maksimum? Wybierzcie się na pustynię Agafay oraz góry Atlas. W Marrakeszu jest wiele biur, które organizują takie wyjazdy, proponuję wam skorzystać z oferty Karima. Taka przyjemność to koszt 40 USD (ok. 167 PLN). W cenę – oprócz transportu – wliczony jest również obiad oraz woda i herbata.

zachod slonca w marrakeszu
Foto: Matej Kastelic / Shutterstock
ogrod marrakesz
Foto: Balate Dorin / Shutterstock
meczet w marrakeszu
Foto: Balate Dorin / Shutterstock
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 25.05.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
Relaks nad Atlantykiem za 591 PLN 🌤️🏄‍♂️ Loty z weekendem do Maroka i 3 noce w hotelu
Maroko z Wrocławia 591 PLN

Międzykontynentalna wycieczka w znakomitej cenie: loty i noclegi

Bezpośrednie loty do Maroka z Polski od 349 PLN
Maroko z Polski 349 PLN

Zwiedzaj, odpoczywaj lub surfuj! Loty do Maroka w dobrej cenie

Prawdziwa egzotyka 🔥 Loty na rajski Mauritius już od 2454 PLN 🌴😍
Mauritius z Berlina 2454 PLN

Jedna z najpiękniejszych wysp na Oceanie Indyjskim

Raj na Oceanie Indyjskim w dobrej cenie ✨ Relaks na Seszelach za 3770 PLN ☀️🥥 Loty i noclegi ✈️🏝️
Seszele z Krakowa 3770 PLN

Relaks na najpiękniejszych plażach świata

Marrakesz (7 dni) w Riad Jibril z Krakowa (BB)
OD 1864 PLN

Marrakesz (7 dni) w Riad Jibril z Krakowa (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Marrakesz (7 dni) w Riad Fatouma z Krakowa (BB)
OD 1864 PLN

Marrakesz (7 dni) w Riad Fatouma z Krakowa (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Marrakesz (7 dni) w Riad Fatouma z Krakowa (BB)
OD 1895 PLN

Marrakesz (7 dni) w Riad Fatouma z Krakowa (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Marrakesz (7 dni) w Amalay z Krakowa (BB)
OD 1603 PLN

Marrakesz (7 dni) w Amalay z Krakowa (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?