Fly4free.pl

Wakacje w Egipcie: 7 dni w 5* hotelu z all inclusive od 2844 PLN. Wyloty z 5 polskich miast

egipt
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Vlad61
od
2844 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
25.08.2022 - 01.09.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Tegoroczną przerwę od nauki szkolnej macie ochotę zakończyć z przytupem? W takim razie skorzystajcie ze znalezionej przeze mnie oferty wczasów w Afryce! W Hurghadzie czeka na was luksusowy 5* hotel z formułą all inclusive.

Do Egiptu wybierzecie się pod koniec wakacji w terminie 25 sierpnia – 1 września z jednego z pięciu miast w Polsce. Czeka was bezpośredni lot realizowany na pokładzie wyczarterowanej linii lotniczej z wliczonym bagażem rejestrowanym.

Wczasy spędzicie w 5* Bellagio Beach Resort & Spa, który zlokalizowany jest bezpośrednio przy plaży w Hurghadzie. W hotelu do waszej dyspozycji będą 6 restauracji, 5 barów i aquapark z 7 zjeżdżalniami. Skorzystacie również ze strefy spa i siłowni. Hotel może pochwalić się bardzo dobrymi opiniami (4/5) dotychczasowych gości.

Termin podróży: wakacje
Wylot z: Warszawy, Katowic, Wrocławia, Krakowa i Poznania
Biuro podróży: Rainbow
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: wakacje.pl

Atrakcje 244 PLN

Macie ochotę na nieco adrenaliny? W takim razie wybierzcie się na pustynne safari na quadach i jeepach z napędem 4×4! Emocje gwarantowane, a dodatkowo w cenę wliczono pyszną kolację.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »