Fly4free.pl

Wakacje w Bieszczadach: zestawienie noclegów już od 211 PLN/2 osoby

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Marek Piwnicki / Unsplash.com
od
211 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
27.06.2022 - 31.08.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie dość wielkomiejskiego zgiełku oraz codziennych obowiązków? W takim razie rzućcie wszystko i wybierzcie się w… Bieszczady. Niech smaczku doda fakt, że w ten niezwykle malowniczy rejon naszego kraju udacie się w terminie obejmującym wakacje letnie!

Po ciszę i spokój proponuję wam wybrać się w jeden z wakacyjnych terminów – do wyboru jest wiele obiektów od czerwca do sierpnia. Ceny letnich pobytów – dla dwóch osób – w Bieszczadach zaczynają się już od 211 PLN/noc.

Hotel od 211 PLN/2 osoby/noc

W Sanoku proponuję wam noclegi w 2* hotelu Jagiellońskim, który znajduje się w centrum miasta. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę z prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Ustrzykach Dolnych postawcie na zakwaterowanie w obiekcie – Gościniec Pięciu Stawów, który znajduje się w cichej okolicy. Na terenie posesji znajduje się 5 stawów, łąka, las, ścieżki spacerowe oraz plac zabaw dla dzieci.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W miejscowości Lutowiska proponuję wam zakwaterowanie w Centrum Promocji Leśnictwa. Wszystkie pokoje oraz apartamenty wyposażone są w telewizor LCD oraz czajnik elektryczny, ponadto w każdym mieści się łazienka z prysznicem. W cenę wliczono codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W miejscowości Wetlina rekomenduję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w Dwór Roh. W każdym pokoju znajduje się telewizor LCD, czajnik elektryczny oraz łazienka z prysznicem. We wszystkich pomieszczeniach będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na codzienne śniadania możecie liczyć, decydując się na pobyt w 3* hotelu Perła Bieszczadów Geovita. Znajduje się on w miejscowości Czarna, w zachodniej części Bieszczad. Goście mogą korzystać z krytego i odkrytego basenu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Także w Wetlinie mieści się 3* hotel Carpatia Bieszczadzki Gościniec, który swoim gościom w cenie pobytu zapewnia: codzienne śniadania, dostęp do sieci WiFi oraz parking. Natomiast za dodatkową opłatą będziecie mogli korzystać ze strefy spa, w tym suchej sauny i łaźni parowej, a także wanny z hydromasażem, prysznica wrażeń i groty solnej.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »