Fly4free.pl

Wakacje w Albanii: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2599 PLN. Wylot z 4 miast

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Naumenko-Aleksandr / Shutterstock
od
2599 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
25.08.2022 - 01.09.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Chcecie zakończyć wakacje zagranicznym wyjazdem? W takim razie skorzystajcie z propozycji wyjazdu z biurem podróży Itaka do malowniczej Albanii. To będzie udany czas, ponieważ zatrzymacie się w świetnym 4* hotelu z formułą all inclusive!

Do Tirany polecicie w dniach 25 sierpnia – 1 września, z Rzeszowa, Poznania, Katowic lub Gdańska. Do Albanii udacie na pokładach wyczarterowanych samolotów linii lotniczych Smartwings z bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku) oraz podręcznym.

4* hotel Horizont, w którym spędzicie tydzień, położony jest w pobliżu plaży w Durres. W kompleksie będziecie mogli korzystać z restauracji serwującej posiłki lokalne i międzynarodowe w formule all inclusive. Do tego każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, TV i prywatną łazienkę. Będziecie mogli odpocząć również nad basenem zewnętrznym

Termin podróży: wakacje
Wylot z: Rzeszowa, Poznania Katowic lub Gdańska
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: itaka.pl
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »