Fly4free.pl

Wakacje w Albanii: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 1749 PLN. Wyloty z 5 polskich miast

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Henkeova / yayimages.com
od
1749 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
27.06.2022 - 04.07.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Tegoroczny sezon urlopowy rozpocznijcie na Bałkanach. Wybierzcie się do Albanii, gdzie możecie liczyć na słoneczną pogodę i atrakcyjne ceny. Skorzystajcie z oferty biura podróży TUI i odpocznijcie w 4* hotelu z formułą all inclusive.

Do Albanii udacie się na początku sezonu wakacyjnego, w terminie 27 czerwca – 4 lipca. Podróż rozpoczniecie i zakończycie na jednym z 5 polskich lotnisk. Do Tirany polecicie na pokładach samolotów linii lotniczych Ryanair Sun z bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku) oraz podręcznym.

Na miejscu zakwaterowani będziecie w znakomitym 4* hotelu Edart, który zlokalizowany jest bezpośrednio przy plaży. Obiekt jest kameralny i położony w cichej okolicy. Na miejscu znajdziecie nowoczesne pokoje wyposażone w TV, komfortowe łóżko i prywatną łazienkę. Skorzystacie również z restauracji, która serwuje posiłki w formule all inclusive.

Termin podróży: 27 czerwca – 4 lipca
Wylot z: Katowic, Gdańska, Wrocławia, Warszawy lub Poznania
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: tui.pl
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »