Fly4free.pl

Wakacje na Malcie za 1446 PLN. Loty z Warszawy i 5 noclegów ze śniadaniami

1446 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: ecstk22 / Shutterstock
Szukasz miejsca na urlop, które oferuje pewną pogodę przez cały pobyt? W takim razie postaw na niewielką śródziemnomorską wyspę, która słynie z ponad 300 słonecznych dni w roku!

Na Maltę udasz się z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina, w „gorącym” okresie wakacyjnych wyjazdów (27.7-1.8). W obie strony polecisz na pokładzie samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla członków Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą więcej.

Na Malcie zatrzymasz w obiekcie Ghand in-Nanna, który znajduje się w miejscowości Mellieħa. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (przystanek Mellieħa) dojedziesz autobusem nr X1 lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 27 lipca – 1 sierpnia
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla osób z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat ze śniadaniami

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacisz 1446 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 980 PLN/2 osoby

Warszawa – Malta – Warszawa »

Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 551 PLN/osoba (lot w dwie strony).

Hotel 1912 PLN/2 osoby/5 nocy

Na Malcie proponuję ci zakwaterowanie z codziennymi śniadaniami w obiekcie Ghand in-Nanna. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W cenie zapewniony będziesz mieć także dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Samochód 249 PLN/5 dni

Jeżeli podczas wyjazdu chcesz zobaczyć jak najwięcej, to wypożycz samochód zaraz po przylocie na wyspę i ruszaj przed siebie.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »