Fly4free.pl

Wakacje na Majorce za 1542 PLN. Bezpośrednie loty z Berlina i 7 nocy ze śniadaniami w hotelu

1542 PLN
Majorka
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Nataliya Schmidt / ShutterStock
W szczycie sezonu urlopowego rekomenduję wycieczkę na rajskie Baleary. Na Majorce odpoczniesz na malowniczych plażach (Playa de Muro czy Cala Mesquida) oraz będziesz miał okazję podziwiać zapierające dech w piersiach widoki, na przykład na Cap de Formentor.

Na hiszpańską wyspę udasz się z lotniska w Berlinie w terminie 5-12 lipca. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na Majorce zatrzymasz się w hotelu Ca’s Bombu, który znajduje się w miejscowości Cala Ratjada, w pobliżu plaży. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziesz komunikacją publiczną, taksówką lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróżywakacje
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacisz 1542 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 586 PLN/2 osoby

Berlin – Majorka – Berlin >>

Hotel 2497 PLN/2 osoby/7 nocy

Na Majorce proponuję ci noclegi w hotelu Ca’s Bombu. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu plaży. W cenę zakwaterowania wliczono codzienne śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 1006 PLN/pobyt

Po przylocie na Majorkę wypożycz samochód. Mając do swojej dyspozycji auto, łatwo i wygodnie dojedziesz do miejsca zakwaterowania, na przylądek Formentor, do Portu de Sóller oraz w różne inne, ciekawe rejony wyspy.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »